• as@b-as.pl
  • (58) 681-03-83, (58) 681-12-61 / (+48) 691-899-869

O firmie

Początki naszej firmy sięgają roku 1989. Po kilku latach szukania własnej drogi postawiliśmy na specjalizację- klinkier (jeden z najtrwalszych i najbardziej szlachetnych materiałów budowlanych i wykończeniowych). Szybko okazało się, że to, co stanowi treść naszej pracy stało się naszą pasją.

Obecnie AS KLINKIER jest przedstawicielem i bezpośrednim importerem kilkunastu czołowych europejskich producentów najwyższej jakości ceramiki budowlanej we wszystkich grupach asortymentowych.

Od ponad dwudziestu lat współpracujemy z zachodnioniemieckim holdingiem cegielń ABC KLINKERGRUPPE, produkujących całą gamę najwyższej jakości wyrobów z klinkieru- od dachówki poprzez cegłę, systemy schodowe, posadzki na płytkach elewacyjnych kończąc.

Jesteśmy również regionalnym dystrybutorem cegielni PENTER KLINKER (obecnie w ramach niemieckiej gałęzi koncernu WIENERBERGER), specjalizującej się w produkcji doskonałej jakości klinkierowych cegieł brukowych na drogi, chodniki, podjazdy i tarasy.

Ofertę w asortymencie cegieł klinkierowych, w tym ręcznie formowanych, poszerzają fabryki: MÜHR KLINKERWERK, KNABE KLINKERWERKE, ENGELS, NELISSEN oraz VANDERSANDEN.

Możemy się pochwalić również wieloletnią współpracą z niemieckimi firmami STRÖHER oraz INTERBAU BLINK- liderami w dziedzinie produkcji systemów schodowych i posadzek oraz płytek elewacyjnych z klinkieru szkliwionego i nieszkliwionego, a także posadzek przemysłowych z kamionki i klinkieru.

W naszej ofercie znajdują się też wyjątkowe płytki elewacyjne firmy FELDHAUS. Ich naturalne, niepowtarzalne i ponadczasowe wzornictwo sprawia, że cieszą się niegasnącym uznaniem wśród klientów indywidualnych, deweloperów i architektów.

Podążając za najnowszymi trendami w dziedzinie elewacyjnych materiałów wykończeniowych podjęliśmy bezpośrednią współpracę z producentem włóknocementowych desek CEDRAL i wielkoformatowych płyt EQUITONE- belgijską firmą ETERNIT NV.

Jesteśmy również bezpośrednim przedstawicielem handlowym polskiego producenta elewacyjnych płytek klinkierowych oraz kształtek ogrodzeniowych- firmy Przysucha Klinkier/ KING KLINKER, której dynamiczny rozwój spowodował, że obecnie może pochwalić się jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

Naszą ofertę uzupełniają wyroby z ceramiki i klinkieru wytwarzane w polskich fabrykach firm: LHL, RÖBEN, WINERBERGER, PARADYŻ, CERRAD, a także glazura i gresy: TUBĄDZIN, CERSANIT, OPOCZNO, NOWA GALA.

Zajmujemy się też sprzedażą specjalnej, chemoodpornej ceramiki posadzkowej i ściennej dla przemysłu i usług oraz parapetów, produkowanych przez firmy ARGELITH BODENKERAMIK i ZAHNA-FLIESEN.

Wznowiliśmy również współpracę handlową z OSMOSE Baukeramik, produkującą wysokiej jakości szkliwione płytki gresowe i klinkierowe, a także rury ceramiczne (szamotowe) do kanalizacji i systemów kominowych.

Dla zapewnienia prawidłowego montażu i wieloletniego, bezproblemowego użytkowania naszych produktów oferujemy najwyższej jakości chemię budowlaną firm: BOTAMENT, SOPRO, MAPEI, KREISEL, QUICK-MIX, SCHOMBURG, PCB i innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy!

Po wielu latach doświadczeń wiemy, że naszym największym kapitałem jest zadowolony klient. Dlatego zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby firma AS KLINKIER kojarzyła się Państwu wyłącznie z najwyższą jakością produktów i profesjonalną obsługą, a wspomnienie o współpracy z nami wywoływało na Państwa twarzach życzliwy uśmiech i uczucie zadowolenia.

Marcin

Zadowolony klient
Profesjonalne podejście do klienta. Płytki bardzo dobrej jakości. Polecam.

Kasia

Zadowolona klientka
Zakupiona kostka klinkierowa sprawdza się w 100%. Jest trwała i antypoślizgowa. Towar dostępny od ręki. Dostawa w dniu zakupu. Polecam firmę AS KLINKIER.

Krzysztof

Wykonawca
Współpraca z firmą AS KLINKIER, to czysta przyjemność. Profesjonalna i rzeczowa obsługa, szybka realizacja zmówień z dostawą na plac budowy, dobre ceny. Polecam!

Irmina

Zadowolona klientka
Dzięki firmie AS KLINKIER mogę cieszyć się piękną elewacją z płytek ręcznie formowanych. Życzliwość oraz duża wiedza i doświadczenie panów z obsługi ułatwia dokonanie wyboru. Do tego możliwość negocjacji cen i bardzo sprawna realizacja zamówienia. Jednym słowem POLECAM!

Firma M-BUD

Wykonawca
AS KLINKIER to solidny partner w biznesie. Bardzo dobrej jakości materiały, profesjonalna obsługa i doradztwo techniczne pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji. Polecam współpracę z tą firmą.

Edward

Klient
Polecam firmę AS KLINKIER ze względu na zaskakująco dobrze zaopatrzony magazyn, sympatyczną obsługę i konkurencyjne ceny. Dziękuję za udane zakupy.